Cześć, tu Natalia!

    Moimi pasjami, pośród wielu innych, są kultura fizyczna, fizjologia człowieka, fizjologia wysiłku fizycznego oraz  dietetyka.

    Jestem fizjoterapeutką aktualnie na studiach magisterskich oraz studiuję poradnictwo żywieniowe.

Między tymi dwoma etapami edukacji miałam rok przerwy. W czasie urlopu dziekańskiego postanowiłam spróbować swoich sił w tylko pozornie odmiennej dziedzinie – modelingu. Co nie ukrywam, stanowiło znaczący impuls do zapoczątkowania W Zdrowej Formie.

    Dlaczego?

    Pomijając obowiązek dbania o ciało i bycia „w formie”, który skłonił mnie do wielu przemyśleń, którymi obszernie dzielę się na Instagramie, to przede wszystkim -  wiele sytuacji i informacji które słyszałam od różnych osób z branży spowodowało, że poczułam potrzebę, aby przekazywać bardziej szczegółową wiedzę ukierunkowaną zdecydowanie na aspekty zdrowotne treningu i dbania o siebie, nie tyle co na wizualne. Moje studia jak i fakt, że prywatnie również przechodziłam przez różne rodzaje treningów, etapy akceptowania siebie i zrozumienia po co ćwiczyć dają ku temu całkiem niezłą podstawę.
Oprócz studiów magisterskich z fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym rozpoczęłam również studia podyplomowe z Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na SGGW, które będą świetnym dopełnieniem dla mojego zainteresowania odżywianiem. 

Interesuje mnie fizjologia człowieka, lubię wiedzieć "jak to wszystko się dzieje?", znać dokładne mechanizmy stojące za przeróżnymi procesami w naszym organizmie. Kocham szperać w artykułach naukowych i odkrywać jak mało nadal wiem. 

    O czym będę tu pisać? Zapraszam to przeczytania tego posta. Prezentuje w nim ideę mojego bloga oraz to, na czym chciałabym się skupiać najbardziej. 

    Bardzo cieszę się, że mogę dla Was pisać i że dotarliście na mojego bloga!